2021 EDASIJÕUDNUTE RATSALAAGRID

Edasijõudnute laagris ratsutavad lapsed 2 x päevas. Lisaks:

 • igal lapsel on laagri jooksul oma hobune,
 • ratsutame meres - piknikumatk,
 • teeme loodusmatka koos giidiga,
 • õpime koos hobustega uusi asju,
 • meisterdame,
 • käime ujumas 1-2 x päevas (hea ilma korral),
 • vaatame filmi kodukinos,
 • sõidame vankriga,
 • teeme lõkkeõhtu ja maastikumängu/viktoriini (olenevalt ilmast),
 • fotograaf teeb mälestuseks portreefoto lapsest koos oma hobusega,
 • iga laps saab kaasa Massu Ratsaklubi roseti.

Selles laagris on lastel 2 ratsatrenni päevas (va päeval, mil toimub 4-tunnine piknikumatk mere äärde). Laagrisse võib tulla ka oma hobusega (laagri hinnale lisandub boksitasu 5.-/päev kui hobune ööbib tallis). Trenne tehakse võimalikult mitmekesiselt - 2 ratsaväljakul (halva ilmaga maneežis) ja maastikul. Viimasel laagripäeval toimub treeningvõistlus, kus hüpatakse jõukohast parkuuri (ei ole kohustuslik). Laagri jooksul teeme ka tallis ja/või ümbruskonnas heakorratöid, puhastame varustust, jms.

Laager algab hommikul kell 9 laste saabumisega ja lõpeb õhtul kell 6 ärasõiduga. Täpse laagrikava saadame vanematele 1 nädal enne laagri algust meilile.

RATSALAAGRI INFO

Toitlustus on 4-5 x päevas Massu mõisas/õhtuoode talli puhkeruumis.

Ööbimine talli kohal asuvates laagritubades (2 magamistuba). Voodiriided, tekid-padjad on olemas. Laagritubades on olemas duširuumid. Laagritoas ei ole lubatud süüa ega juua (va vesi). Palun suuri kohvreid mitte kaasa võtta, kuna neid on raske tuppa mahutada.

Kaasa ilmastikule vastav riietus ja jalanõud (ratsutamiseks, matkamiseks, ujumiseks, vaba aja sportlikeks tegevusteks). Kaasa pesemisasjad, sääsetõrjevahend, päikesekreem + peakate, päikesepõletuse SOS kreem, plaastrid (vajadusel ravimid), taskulamp. Veidi taskuraha, kui satume poodi.

Saabumine 

Oleme alati valmis ka lastele bussile vastu minema ja bussile viima laagri lõppedes – kui selleks vajadus on. Meile lähimad bussipeatused on Kõmsi ja Virtsu. Samuti võib laagrisse saabuda eelmisel õhtul, kui on vajadus. (Kui on plaan tulle eelmisel õhtul, siis palun sellest vähemalt 48h ette teada anda.) Sel juhul lisandub laagritasule 20  eurot (sisaldab ka õhtusööki ja hommikusööki).
NB! Haigeid lapsi laagrisse vastu ei võeta. Laagri jooksul haigestunud lapsele tuleb vanemal järele tulla 6 tunni jooksul.

LAAGRI OSALUSTASU

350 eurot (5 päeva)

Peale registreerumist saate e-mailile arve (arveid saadetakse välja 1 x kuus, seetõttu võib see viibida), mille alusel palun tasuda 30% laagri osalustasust, et broneerida koht. Palun ülekande selgitusse märkida LAPSE NIMI JA ARVE NR. Sama arve alusel tuleb tasuda ülejäänud summa infomeilis märgitud kuupäevaks - palun tähtaegadest kinni pidada! 30% osalustasu ei kuulu tagasimaksmisele kui laps laagrisse ei tule. 

LAPSEVANEMA LUBA

NB! Laagrisse tulles peab lapsel olema kaasas vanema allkirjastatud LAPSEVANEMA LUBA. 

Selle võib saata ka 1 päev enne laagri algust digiallkirjastatult e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tule meile külla

Massu küla, Lääneranna vald

Pärnumaa 90111 

Vaata Google Maps 

Võta meiega ühendust

   info(ät)massuratsaklubi.ee

  Trennid: +372 5564 0046

  Üldinfo: +372 5283 434

Jälgi meie tegemisi

Facebookist ja instagrammist:

 

Telli meie uudiskiri!

Uudiskiri ratsalaagrite, võistluste ja ürituste kohta.

Search