2020 EDASIJÕUDNUTE RATSALAAGRID

Edasijõudnute laagris ratsutavad lapsed 2 x päevas. Lisaks:

 • igal lapsel on laagri jooksul oma hobune,
 • ratsutame meres - piknikumatk,
 • teeme loodusmatka koos giidiga,
 • õpime kuidas harjutada hobust uute ja hirmutavate asjade ja olukordadega toime tulema,
 • meisterdame,
 • käime ujumas 1-2 x päevas (hea ilma korral),
 • vaatame filmi kodukinos,
 • õpime poni etterakendamist ja laseme igal lapsel ise ponirakendit juhtida,
 • teeme lõkkeõhtu/maastikumängu/viktoriini (olenevalt ilmast),
 • fotograaf teeb mälestuseks portreefoto lapsest koos oma hobusega,
 • iga laps saab kaasa Massu Ratsaklubi roseti.

Selles laagris on lastel 2 ratsatrenni päevas (va päeval, mil toimub 4-tunnine piknikumatk mere äärde). Laagrisse võib tulla ka oma hobusega (laagri hind sellest ei olene). Trenne tehakse võimalikult mitmekesiselt - 2 ratsaväljakul (hüppetrennide ja mängudena), krossirajal ja maastikul. Viimasel laagripäeval toimub treeningvõistlus, kus hüpatakse jõukohast parkuuri alates 60 cm (ei ole kohustuslik). Laagri jooksul teeme ka tallis heakorratöid, puhastame varustust, jms.

Laager algab hommikul kell 10 laste saabumisega ja lõpeb õhtul kell 5 ärasõiduga.

RATSALAAGRI INFO

Toitlustus on 4 x päevas Massu mõisas.

Ööbimine talli kohal asuvates laagritubades (2 magamistuba). Voodiriided, tekid-padjad on olemas. Laagritubades on olemas duširuumid. Laagritoas ei ole lubatud süüa ega juua (va vesi). Palun suuri kohvreid mitte kaasa võtta, kuna neid on raske tuppa mahutada.

Kaasa ilmastikule vastav riietus ja jalanõud (ratsutamiseks, matkamiseks, ujumiseks, vaba aja sportlikeks tegevusteks). Kaasa pesemisasjad, sääsetõrjevahend, päikesekreem + peakate, päikesepõletuse SOS kreem, plaastrid (vajadusel ravimid). Veidi taskuraha, kui satume poodi.

Saabumine 

Oleme alati valmis ka lastele bussile vastu minema ja bussile viima laagri lõppedes – kui selleks vajadus on. Meile lähimad bussipeatused on Kõmsi ja Virtsu. Samuti võib laagrisse saabuda eelmisel õhtul, kui on vajadus. Sel juhul lisandub laagritasule 20  eurot.
NB! Juhindudes soovitustest, mis on antud viiruse leviku tõkestamiseks, palume lapsed "üle anda ja vastu võtta" õues. Laagrisse jõudmisel kraadime lapsi. Haigeid lapsi laagrisse vastu ei võeta. Laagri jooksul haigestunud lapsele tuleb vanemal järele tulla 6 tunni jooksul.

LAAGRI OSALUSTASU

290 eurot (5 päeva)

Peale registreerumist saate e-mailile arve, mille alusel palun tasuda 30% laagri osalustasust. Sama arve alusel tuleb tasuda ülejäänud summa infomeilis märgitud kuupäevaks. 30% osalustasu ei kuulu tagasimaksmisele kui laps laagrisse ei tule.

LAPSEVANEMA LUBA

NB! Laagrisse tulles peab lapsel olema kaasas vanema allkirjastatud LAPSEVANEMA LUBA. 

Selle võib saata ka enne laagri algust digiallkirjastatult e-mailile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tule meile külla

Massu küla, Lääneranna vald

Pärnumaa 90111 

Vaata Google Maps 

Võta meiega ühendust

   info(ät)massuratsaklubi.ee

  Trennid: +372 5564 0046

  Üldinfo: +372 5283 434

Jälgi meie tegemisi

Facebookist ja instagrammist:

 

Telli meie uudiskiri!

Uudiskiri ratsalaagrite, võistluste ja ürituste kohta.

Search