27. - 28. juulil toimub MASSU SUVI, auhinnafondiga 1600.- !

27. - 28. juulil 2019 korraldab Massu Ratsaklubi koostöös Eesti Ratsaspordi Liiduga kahepäevase ratsavõistluse Massu Suvi, mis meelitab võistlejaid suurepäraste võistlustingimuste ja kopsaka auhinnafondiga. Pealtvaatajad saavad kahel päeval kaasa elada lausa kahele ratsaspordi alale:

27. juulil, laupäeval, toimub koolisõiduvõistlus. Võisteldakse nelja erineva raskustasemega skeemides, kuues arvestuses (ST1, ABC2, A1 ja LK2). Kogu võistluse täpsem info on nähtav ratsanetis: https://ratsanet.ee/events/1763?locale=et&year=2019

28. juulil, pühapäeval, võetakse mõõtu takistussõidus. Võistlejad saavad valida nelja erineva kõrguse vahel (65/75 cm, 90 cm, 110cm ja 120 cm). Võistluse info ratsanetis: https://ratsanet.ee/events/1764?locale=et&year=2019

Võistluste auhinnafondi on panustanud nii rahalisi kui esemelisi auhindu palju ettevõtjaid lähemalt ja kaugemalt, kellele on südamelähedane sportimine ja eriti ratsasport. Massu Ratsaklubi tänab siiralt: Kvaliteetaken OÜ Virtsu esindus, ValiceCar OÜ, Skywind OÜ, Reinmaa & Partnerid OÜ, Hobuhooldus OÜ, Germund Hulgi OÜ, K-Met AS, Coop Lihula Konsum, Narma OÜ ja Steval Equestrian. 

Ratsaklubi

  

Tühjal harjutusplatsil sinise taeva taustal on tõkke küljes massu ratsaklubi logoga siltMassu Ratsaklubi MTÜ on korraldanud erinevaid ratsutamisele pühendatud tegevusi alates 2012 aastast. Peamiselt on Massu Ratsaklubis võimalik võtta ratsutamistrenne liivaväljakul, maneežis, krossirajal või maastikul; teha vankriga/saaniga ringkäik Lääne-Eesti imeilusas looduses, (vt hinnakiri), osaleda ratsalaagrites või võtta osa klubi poolt korraldatavatest erinevatest võistlustest ja üritustest. Samuti saavad ettevõtted korradada meil oma firmaürituse koos ratsutamisega/saani-või vankrisõiduga ja toitlustusega Massu mõisas.

Tule meile külla

Massu küla, Lääneranna vald

Pärnumaa 90111 

Vaata Google Maps 

Võta meiega ühendust

   info(ät)massuratsaklubi.ee

  Trennid: +372 5656 9057

  Üldinfo: +372 5283 434

Jälgi meie tegemisi

Facebookist ja instagrammist:

 

Telli meie uudiskiri!

Uudiskiri ratsalaagrite, võistluste ja ürituste kohta.

Search