Massu Ratsaspordikool

Kaks last harjutusväljakul istuvad hobustel ja vaatavad üksteisele otsa ning naeratavadAlates 1. oktoobrist 2017. aastal alustas Massu Ratsaklubi juures tegevust Massu Ratsaspordikool. Sellise nimega huvikool sai Haridus- ja Teadusministeeriumilt koolitusloa 10.05.2017 ja on leitav siit. Eestis on kokku 10 ratsutamisõppekavaga huvikooli (01.10.2017 seisuga). Massu Ratsaspordikooli õppekava on üles ehitatud Eesti Ratsaspordi Liidu raamõppekava aluseks võttes. Õppekavas on välja toodud muu hulgas 3 ratsutamistaseme oskuste kirjeldused, teooriatundides käsitletavad teemad, vastavalt tasemele nõutud teooria- ja praktiliste tundide arv, jne. Põhjalikumalt saab õppekavaga tutvuda siin ja kooli põhikirja vaata siit.  Massu Ratsaklubi ja Massu Ratsaspordikooli trennid toimuvad koos, kuid vaid Ratsaspordikooliga liitunud lapse vanem saab tulumaksutagastust. Talli reeglid ja kodukord. Koolivaheaegadel õppetööd ei toimu, va. erandjuhud. 

          Hinnakiri Ratsaspordikooli õpilastele alates 01.09.2020:

  1. Grupitrennis osalemine, 45 min: 19.-/9.- (Lääneranna valla huvitegevuse toetuse taotlenule)
  2. Grupitrennis osalemine, 20 min: 9.-/5.- (3-7 aastastele lastele; alates 5. eluaastast 5.- Lääneranna valla huvitegevuse toetuse taotlenule)
  3. Grupitrennis osalemine oma hobusega, 45 min: 9.-/5.- (Lääneranna valla huvitegevuse toetuse taotlenule)
  4. Teooriatundide tasu 1 kalendrikuu: 10.-
Tähelepanu! Uut õppeaastat põhjalikult tutvustav koosolek toimub 8. septembril, 18.00 Massu mõisas.

2020/21 õppeaasta info:
Trennid:
Trennid hakkavad toimuma:
ETKN - Merit: merit_milter(ät)hotmail.com
RL- Maria: mariakivisoo(ät)gmail.com
P - Anna-Maria: annamariakukk18(ät)gmail.com
Pühapäeviti hakkavad trennid toimuma juhul, kui on piisavalt huvilisi.
Merit on 1 nädala kuus Tallinnas koolis. Siis asendab teda Maria, juhul kui Marial ei ole võimalik, siis Anna-Maria või Vaike.
Palun võtke ühendust selle treeneriga, kelle päeva te olete välja valinud. Koos saate paika panna trenni aja. 

Teooria:
Teooria hakkab toimuma kord kuus laupäeviti, nagu ka eelmistel aastatel. Lasteaiaealised on jätkuvalt teooriast vabastatud. Teooriatunde annab enamasti Merit, vahel ka külalislektorid. Teooriatundidega samal ajal toimuvad trennid.
Esimene teooriapäev on 26. september. 
 


 

Huvikooli registreerumineHuvikooli klassiruum

Kui lapsevanem soovib registreerida oma lapse huvikooli, tuleb täita liitumisavaldus ja saata see info(ät)massuratsaklubi.ee. Seejärel sõlmitakse lapsevanemaga leping. Ainult lepingu sõlminud lapsevanem saab taodelda tulumaksutagastust tasutud summalt. Huvikooliga saab liituda 1. septembrist 1. novembrini. Treeninguid viivad läbi põhitreeneritena Merit Milter ja Maria Kivisoo. Samuti annavad trenne Anna-Maria Kukk ja Vaike Reinmaa, kel mõlemal on käsil treenerikutse omandamine.

Tule meile külla

Massu küla, Lääneranna vald

Pärnumaa 90111 

Vaata Google Maps 

Võta meiega ühendust

   info(ät)massuratsaklubi.ee

  Trennid: +372 5564 0046

  Üldinfo: +372 5283 434

Jälgi meie tegemisi

Facebookist ja instagrammist:

 

Telli meie uudiskiri!

Uudiskiri ratsalaagrite, võistluste ja ürituste kohta.

Search